Wyroby CNC ze stali

Oferujemy seryjną produkcję precyzyjnych wyrobów ze stali automatowej, stali nierdzewnej i innych metali.

Nasza firma od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją z metalu różnego rodzaju części za pomocą obróbki skrawaniem. Nasze możliwości w zakresie wytwarzania tego typu komponentów są szerokie i obejmują toczenie CNC oraz frezowanie CNC szerokiej gamy materiałów. W zależności od konkretnego detalu mamy do dyspozycji wiele nowoczesnych obrabiarek CNC pozwalających na uzyskiwanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów.

Wyroby CNC ze stali automatowej

Do tej kategorii elementów zaliczamy wszelkiego typu części produkowane na automatach tokarskich z podajnikiem pręta. Są to maszyny dedykowane do wysokowydajnej produkcji precyzyjnych wyrobów w dużych ilościach. Dlatego też jako surowiec w tego typu obrabiarkach stosuje się specjalne gatunki stali nazywane stalami automatowymi, charakteryzujące się bardzo dobrą skrawalnością i pozwalające na uzyskiwanie wysokiej jakości powierzchni skrawanej.

Wyroby CNC ze stali nierdzewnej

Osobną kategorią produkowanych przez nas komponentów są wyroby ze stali nierdzewnej. Tego typu części mogą być produkowane zarówno z wykorzystaniem technologii frezowania CNC jak również poprzez toczenie CNC. Ze względu na szczególne właściwości stali nierdzewnych wyroby z tego materiału są bardzo powszechnie stosowane w przemyśle. W przeciwieństwie do stali automatowych, obróbka stali nierdzewnych jest dużo bardziej wymagająca ze względu na strukturę oraz własności tych gatunków. Jednak w firmie Sabner posiadamy duże doświadczenie w wydajnej produkcji wyrobów CNC ze stali nierdzewnej.

Wyroby metalowe – obróbka CNC

Produkcja wyrobów metalowych dla wielu różnorodnych branż stanowi podstawę naszej oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w precyzyjnej obróbce CNC wyrobów metalowych dla klientów z sektora motoryzacyjnego, medycznego, lotniczego, mechaniki precyzyjnej i wielu innych. Naszą produkcję realizujemy na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie, co pozwala na osiąganie wysokich wydajności produkcji jak również utrzymywanie wąskich tolerancji wymiarowych. Wdrożony i stosowany w całej naszej firmie system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 gwarantuje stabilną i powtarzalną jakość wszystkich wytwarzanych przez nas wyrobów metalowych.

Zaufali Nam