Produkcja seryjna

Oferujemy najbardziej nowoczesną i zaawansowaną technologię obróbki metalu dla klientów, którzy poszukują dużych ilości znormalizowanych komponentów

Nasze możliwości produkcyjne

Posiadany specjalistyczny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam z powodzeniem realizować produkcję części dla odbiorców z różnorodnych branż przemysłowych. Niezależnie od tego, czy pracujesz dla przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, rolniczego, górniczego, kolejowego czy budowlanego, mamy wszystko co potrzebne aby zaopatrzyć Cię w wysokiej jakości komponenty dostarczane zawsze na czas.

Aby spełniać oczekiwania klientów staramy się wykazywać maksymalnie elastyczne podejście do ich potrzeb, dlatego też podejmujemy się produkcji detali w seriach już od 1000 sztuk na referencję.

Specyfika produkcji seryjnej

Produkcja masowa charakteryzuje się pewna specyfiką, która wymaga odpowiedniego podejścia ze strony producenta części. Ze względu na skalę produkcji bardzo istotne jest właściwe przygotowanie całego procesu w taki sposób aby uniknąć błędów oraz przestojów w trakcie realizacji.

Na wstępie całego procesu jest analiza dokumentacji klienta. W tego typu projektach bardzo duży nacisk jest kładziony na bezpieczeństwo informacji oraz dokumentacji technicznej. Aby w pełni chronić poufność, zobowiązujemy się podpisać prawnie wiążącą umowę o zachowaniu poufności (NDA) przed omówieniem Twojego projektu.

Kolejnym krokiem jest produkcja partii pilotażowej detali lub wzorców dostarczanych w pierwszej kolejności celem weryfikacji wszystkich niezbędnych szczegółów. Na tym etapie następuje sprawdzenie procesu po stronie producenta oraz praktyczna weryfikacja przyjętych założeń technicznych procesu technologicznego. Etap ten pozwala również działowi kontroli jakości klienta na praktyczną weryfikację parametrów technicznych zamówionego produktu.

Po akceptacji wzorców następuje etap właściwej produkcji seryjnej, która w praktyce najczęściej odbywa się w sposób ciągły z tym że dostawy do klienta dzielone są mniejsze partie produkcyjne dostarczane w ustalonych odstępach czasu. W zależności od indywidualnych ustaleń oraz charakteru zamówienia możliwa jest również produkcja na magazyn celem zapewnienia stabilności i płynności dostaw.

Integralnym elementem każdej dostawy jest odpowiednia dokumentacja jakościowa dedykowana dla konkretnej partii detali. W zależności od wymagań klienta jesteśmy w stanie opracować wszelkie konieczne protokoły pomiarowe, deklaracje zgodności oraz zapewnić wymagane atesty i świadectwa materiałowe.

 

Gotowe produkty odpowiednio zabezpieczone i zapakowane są dostępne do odbioru na naszym magazynie lub też są wysyłane firmami kurierskimi na terenie całego kraju oraz również za granicę.

Zaufali Nam