Produkcja prototypowa i krótkoseryjna w trybie express

Specjalizujemy się w produkcji części metalowych dla przemysłu. Produkujemy precyzyjne komponenty o niewielkich gabarytach. W zakres naszej oferty wchodzi:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostosowując się do wymogów rynkowych firma Sabner poszerzyła zakres swojej oferty nowe pozycje:

Produkcja prototypowa i krótkoseryjna w trybie express

Uruchomiliśmy nową funkcjonalność na naszej stronie internetowej pozwalającą wyeliminować czas oczekiwania na ofertę. Oddaliśmy do Państwa dyspozycji automatyczny kalkulator wycen online dzięki któremu nie muszą już Państwo czekać na ofertę przygotowaną przez technologa. Dzięki tej innowacji wycena jest generowana na podstawie wypełnionego formularza w czasie rzeczywistym. Dodatkowo poczyniliśmy szereg wysiłków organizacyjnych aby możliwe było dostarczanie Państwu prototypów i partii pilotażowych najszybciej jak to możliwe.

Projektowanie precyzyjnych komponentów metalowych na podstawie wytycznych klienta

Wprowadziliśmy usługę projektowania komputerowego komponentów jako uzupełnienie naszej oferty produkcyjnej. Teraz nie muszą już Państwo posiadać modelu 3D zamawianej części. Wystarczy podać kluczowe wytyczne jakie są oczekiwania od projektowanej części, resztą zajmie się nasze biuro projektowe. Na podstawie utworzonego modelu wirtualnego części możliwe będzie uzgodnienie wszelkich szczegółów technicznych.

Produkcja komponentów o złożonej geometrii

Rozbudowa naszego parku maszynowego pozwoliła nam wprowadzić do oferty produkcję wysoko skomplikowanych części o niewielkich gabarytach. Dzięki inwestycjom w nowoczesny sprzęt takie elementy są produkowane w jednej operacji w sposób automatyczny co pozwala zachować najwyższą precyzję i powtarzalność produkcji.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej nowej i rozszerzonej oferty.

Zaufali Nam