Produkcja części do maszyn rolniczych

Firma Sabner z powodzeniem dostarcza metalowe komponenty dla producentów maszyn rolniczych

Części do maszyn rolniczych

Nasza firma z powodzeniem dostarcza różnego rodzaju metalowe komponenty dla producentów maszyn i urządzeń rolniczych. Są to wszelkiego rodzaju niewielkie korpusy i obudowy ale także tuleje, sworznie, wałki i wiele innych.

Szczególnie poszukiwane są metalowe części obrabiane z odkuwek i odlewów ze względu na swoje doskonałe właściwości wytrzymałościowe oraz konkurencyjne ceny. Nasz park maszynowy dostosowany do seryjnej obróbki tego typu półfabrykatów doskonale sprawdza się w takiej produkcji co sprawia, że z powodzeniem realizujemy tego typu tematy.

Obróbka CNC w procesie produkcji maszyn rolniczych

Ze względu na postępujący rozwój rolnictwa, a w szczególności mechanizacji i automatyzacji prac rolniczych systematycznie zwiększa się zapotrzebowanie na szeroką gamę części metalowych do produkcji sprzętu agro. Duże grono producentów tego typu maszyn poszukuje możliwości zwiększania mocy wytwórczych oraz redukcji kosztów wytwarzania lokując produkcję poszczególnych komponentów swoich wyrobów w specjalistycznych firmach obróbczych. Takie podejście pozwala na optymalizację całego procesu z uwagi na lepsze wykorzystanie potencjału wytwórczego. Firmy  takie jak Sabner, zajmujące się seryjna wydajną obróbką metali stanowią doskonałe uzupełnienie procesu produkcji maszyn rolniczych będąc solidnym partnerem zapewniającym zaopatrzenie w wysokiej jakości komponenty dostarczane zawsze na czas.

Zaufali Nam