Firma

Sabner to niewielka, nowoczesna firma działająca od kilkudziesięciu lat w branży obróbki skrawaniem na maszynach CNC.  Przez całą swoją historię funkcjonowania zgromadziliśmy bogactwo doświadczeń, które stanowi o potencjale firmy prezentowanym obecnie.  Podstawowa filozofia, którą się kierujemy w swoim działaniu brzmi: ‘mniej znaczy więcej’. W praktyce oznacza to, że nie mamy ambicji być największą firmą w regionie, nie chcemy też obsługiwać największej ilości klientów lub oferować najszerszy wachlarz usług. Naszą siłą jest specjalizacja, profesjonalizm i dbałość o detale. Wyznajemy zasadę nieustannego doskonalenia, w myśl której cały czas inwestujemy w rozwój załogi, parku maszynowego a także w optymalizację procedur i procesów w firmie. Takie podejście owocuje silną pozycją rynkową, wysoką konkurencyjnością i dynamicznym rozwojem firmy.  

Sabner jest firmą rodzinną. Jej początki sięgają wczesnych lat 80 tych ubiegłego wieku, kiedy to Kazimierz Paszek założył niewielki warsztat ślusarski w Bielsku-Białej świadczący drobne usługi dla okolicznych mieszkańców. Od tego czasu firma przeszła ewolucję, podczas której zmieniło się niemal wszystko poza naszą pasją do obróbki metalu.

Historia

Nasza firma jest niejako ufundowana na bezkompromisowym podejściu do kwestii jakościowych. Zdajemy sobie przy tym sprawę, że każda wizja jest warta tyle ile ludzie, którzy ją niosą. Stąd też w Sabner duży nacisk kładziemy na odpowiednie przygotowanie każdego członka załogi do odpowiedzialnego reprezentowania firmy.

Jakość