Części toczone

Oferujemy precyzyjne części toczone produkowane na nowoczesnych maszynach CNC

Firma Sabner jest liderem w produkcji szerokiej gamy elementów toczonych z metalu na wysokowydajnych automatach tokarskich CNC. Produkcja tego typu części odbywa się u nas w sposób wysoce zautomatyzowany z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych obrabiarek CNC możliwe jest osiąganie bardzo wysokiej precyzji wykonania detali toczonych liczonych w tysięcznych częściach milimetra. W związku z pełną automatyzacją procesu produkcji części, osiągamy bardzo wysoką powtarzalność wymiarową kluczową w tego typu komponentach.

Wyroby toczone produkowane w naszej firmie są dostarczane do partnerów z wielu różnorodnych sektorów przemysłu. Przemysł motoryzacyjny jest jednym z głównych odbiorców tego typu metalowych elementów toczonych, które znajdują zastosowanie w poszczególnych podzespołach samochodowych. Zastosowania medyczne to kolejne pole, na którym występuje zapotrzebowanie na produkowane przez nas precyzyjne detale metalowe. W większości przypadków są one wykonywane ze stali nierdzewnej, chirurgicznej lub ze stopów tytanu. Nasza produkcja zaspokaja również zapotrzebowanie na komponenty do mebli, części sprzętów AGD, różnego rodzaju złączki i wiele innych drobnych części metalowych.

Podstawową technologią stosowaną w produkcji precyzyjnych komponentów toczonych jest toczenie CNC. Ten proces technologiczny jest realizowany  na nowoczesnych obrabiarkach CNC nazywanych centrami tokarskimi. W przypadku produkcji wielkoseryjnej detali toczonych stosuje się bardziej wyspecjalizowane maszyny takie jakimi są automaty tokarskie. Są to urządzenia, które zostały zaprojektowane do wysokowydajnej produkcji części z surowca w postaci prętów. Na tego typu obrabiarkach toczenie komponentów metalowych może odbywać się w sposób ciągły przez 24 godziny na dobę.

Dzięki zastosowaniu technologii toczenia CNC do produkcji części metalowych możliwe jest osiąganie wszelkiego rodzaju elementów posiadających oś obrotu. Do najbardziej popularnych należą wszelkiego rodzaju sworznie, tulejki, śruby, złączki, pierścienie i wiele innych tego typu wyrobów.

Detale - toczenie cnc

Zaufali Nam